Salateira

Salateira
Salateira – міжнародна мережа fast-healthy ресторанів з принципом вільного вибору інгредієнтів і унікальною можливістю комбінувати продукти на свій смак.
Ми пропонуємо нашим гостям великі порції, які готуємо у них на очах з високоякісних і свіжих продуктів.
Основа нашого меню – соковиті салати, оригінальні пасти, ситні сендвічі, справжні равіолі, авторські десерти, сезонні напої і крем-супи.
Щоразу ми розробляємо нове особливе сезонне меню з авторськими рецептами від бренд-шефа зі свіжих сезонних продуктів.
У Salateira діє відкрита кухня, завдяки чому гості можуть спостерігати за всім процесом приготування страви, а також переконатися в чистоті кухні і акуратності роботи кухарів.
У кожному ресторані мережі є зона water station, де будь-яка людина може безкоштовно випити води з лимоном і м’ятою. Серед інших компліментів, які гості можуть брати в необмеженій кількості, – яблука в прикасовій зоні, мікс насіння, оливкова олія і бальзамічний оцет як добавка до салатів.
Перший ресторан мережі був відкритий в грудні 2011 року в торгово-розважальному центрі Sky Mall в Києві. Сьогодні в мережу Salateira входять 16 ресторанів. Це 11 ресторанів в Києві, ресторан в Харкові, Дніпрі, а також 3 ресторани в Мінську (Білорусь).
Список просмотренных товаров пуст
Список сравниваемых товаров пуст
Список избранного пуст
Ваша корзина пуста
AlfaSystems GoPro GP261D21