Для накладеного платежу потрібна часткова передплата. Менеджер повідомить деталі.
імпортер
професійного
посуду
UA | RU    
0
0
Кошик
0

Доставка

Самовивіз товару 

Ви можете замовити товар на сайті і забрати його в нашому магазині Baryton за адресою: м. Дрогобич, вул. Трускавецька, 1. 
 
При оформленні замовлення наші оператори колл-центру уточнять коли Вам буде зручно забрати товар і в який час.

Доставка по Україні кур'єрською службою 

Ви можете замовити адресну доставку кур'єром «до дверей» в будь-який регіон України. Оплачуєте транспортній компанії витрати за пересилку, а також обираєте будь-який зручний для Вас спосіб оплати за товар: повна оплата товару перед відправкою, або оплата накладним платежем при отриманні (відправка накладним платежем за умови часткової передплати).

Як тільки Ваш товар буде відправлений, на Вашу електронну адресу, або номер мобільного телефону прийде SMS-повідомлення з номером декларації. Всі важливі деталі щодо дати і отримання замовлення Ви зможете уточнити на офіційних сайтах перевізників.   

Важливо! 

Весь товар перед відправкою проходить перевірку і страхується на його повну вартість. Отримуючи товар Ви повинні обов'язково перевірити його на наявність будь-яких пошкоджень, і якщо вони є пред'явити претензії службі доставки безпосередньо на місці. Пам'ятайте, що служба доставки відшкодовує лише той збиток, який був заподіяний товару з її вини.