Для накладеного платежу потрібна часткова передплата. Менеджер повідомить деталі.
імпортер
професійного
посуду
UA | RU    
0
0
Кошик
0

Статті та огляди

Часто основні блюда доповнюють різними приправами. Для їх подачі використовують соусники - витончений посуд, виготовлений з порцеляни або іншого матеріалу. Цю традицію ввели ще в кінці XVII століття у Франції, коли дотримання класичного етикету для знаті вважалося невід'ємною частиною будь-якої трапези.
Детальніше
Грамотно використовувати столові прибори на урочистих заходах - дуже корисне вміння. Складнощі з цим часто виникають, коли в меню передбачено рибну страву.
Детальніше
Напої з категорії смузі користуються популярністю. У деяких барах його подають навіть алкогольний. У зв'язку з цим декантери використовують не тільки для вина, але і для цього незвичайного напою. Мета використання - наповнити вміст киснем, поліпшити його смак, аромат.
Детальніше
Справжні любителі чаю ніколи не стануть заварювати його з пакетиків. Хоча це швидко, зручно, але з свіжозавареним його не порівняти. Для отримання гарного чаю вихід один - купити заварні чайники хорошої якості.
Детальніше
Не зовсім звичайні прибори часто подають на заходи, що проходять у форматі фуршету. До них відносяться і вилки для торта, що є одним з видів виробів, призначених для сервірування столів з десертами. 
Детальніше
Шляхетний мартіні найчастіше подають на світських раутах. Підібрані з дотриманням всіх правил сервірування, келихи для мартіні справлять хороше враження на присутніх, залишать приємні спогади про захід.
Детальніше
Хоч на смак чаю в основному впливає його сорт, не останню роль відіграє посуд, в який його наливають. Традиційно це чашки з блюдцем, виготовлені з різних матеріалів. 
Детальніше
За етикетом для других страв використовують столовий ніж, особливістю якого є заокруглений кінець і округлене лезо. Гострим він повинен бути на скільки, щоб максимум можна було нарізати смажене м'ясо.
Детальніше
Етикет солодкого столу передбачає використання відповідного посуду. Це ефектна і зручна у використанні креманка зі скла, в якій подають різноманітні десерти, солодощі.
Детальніше
Обидва види посуду використовують для вживання напоїв. Вони є найпопулярнішими подарунками. Креативні моделі часто привозять з подорожей в якості сувенірів, не замислюючись про відмінності між ними.
Детальніше