Статті та огляди

На сьогоднішній день можна зустріти і столові прибори з абсолютно різних матеріалів, але найбільшою популярністю користуються столові прилади з нержавіючої сталі.
У порційному посуді можна презентувати будь-яку страву. Маючи в своєму арсеналі каструлі для запікання, ви можете не тільки здивувати гостей, але і поліпшити естетику подачі, смак їжі.
Колись спинці з порцеляни були присутні тільки на столах знаті.Сьогодні цей посуд не втратилв своєї актуальності.Він є символом елегантної сервіровки, підвищуює статус застілля, а суп в декоративному посуді виглядає більш апетитно.

Існує багато видів коктейлів. У кожного з них свої інгредієнти, ступінь змішаності, температура. Ці напої можуть бути багатошаровими, об'ємними, що містять лід у великій кількості, інші складові. Тому келихи для коктейлів мають різну форму, розміри.Непідвладна часу класика - легкий, витончений порцеляновий посуд - символ розкоші. Присутність в інтер'єрі посуду з порцеляни додає вишуканості, перетворює звичайне житло в воістину царські апартаменти. Тендітні чашечки, тарілочки, молочники, цукорниці, чайники доставляють не лише естетичну насолоду, а й змінюють смак їжі і напоїв.
Ножі є необхідним атрибутом будь-якої кухні. Від якості ножа залежить не тільки комфорт від його користування, а й на скільки смачним будуть виходити страви. Кухонні ножі відрізняються між собою матеріалом леза, рукояткою розміром і зовнішнім виглядом, при цьому для кожного виду продуктів необхідний окремий ніж.
Кольоровий кришталь, на відміну від звичайного, завжди притягує до себе увагу і характеризується унікальними якостями, а також естетично привабливим зовнішнім виглядом. Посуд з кольорового кришталю проводитися за спеціальними технологіями, а не рідко ще й з додаванням дорогоцінних металів.
Традиційно, сковороди і сотейники використовуються для приготування різних гарячих страв, однак вже досить довгий час багато ресторанів і інші місця громадського харчування використовують даний вид посуду і для подачі їжі.  Для цього застосовують спеціальні порційні сковороди, в яких можна смажити і запікати безліч страв.
На даний момент представлена ​​велика кількість посуду, яка призначена для різних охолоджених напоїв.  Всі види келихів і склянок мають свою певну форму і використовуються під певні напої.
Такий шляхетний напій, як кава вимагає не тільки суворого дотримання рецептури при приготуванні, але і гідною посуду, яка найкраще розкриє його смакові якості.  Відповідно до етикету, перш ніж купити кавові чашки необхідно розібратися в їх матеріалі виготовлення, оформлення, обсязі, а також в їх призначенні, тобто який саме напій ви збираєтеся пити з обраної вами ємності.

Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваш кошик порожній
AlfaSystems GoPro GP261D21